Loading color scheme

Naším cílem je zákazník který se při odchodu cítí skvěle!

Ať už Vás čeká obchodní schůzka, večeře, svatba, rande nebo návštěva tchýně. Tak jste tu naprosto správně. Postaráme se o Vás a zaručujeme Vám, že #holickahk bude pro Vás ta správná volba. Chceme, abyste odcházeli vždy naprosto spokojeni a s úsměvem na tváři. U nás jde totiž jen a jen o Vás. Děláme vše s láskou a o to tady vlastně jde.

Dennodenně slýcháváme od zákazníků větu “vždycky jsem si myslel, že v Barbershopu stříhají pouze muži” Ano, dříve v klasickém holičství byli jen páni holiči. Proto jsme dali tu možnost Holičce zazářit a ukázat, že opravdu tu něhu dostanete pouze od ženy. Už se těšíte na masáž hlavy? A co teprve masáž obličeje, která nezbytně patří k následné péči po holení vousů. #holickahk se postará o to, že budete zářit.

Širokou škálu služeb, od stříhání, holení, péči o vlasy a vousy. Navrhneme nejvhodnější střih, který Vám bude sedět a poradíme, jak o něj následně pečovat.

Proč se provádí vždy napářka vousu?

Když dáme vousům teplo a vlhko vznikne tzv.: bobtnání vousů → vylezou více z kůže a my je poté lépe oholíme → více do hladka, více do hloubky.

Další důvod je takový, že pokožka tolika netrpí, je napařená, hebká a proto snese větší tření břitvou než-li bychom holili “na sucho”

Naše stříhací auto pro malé-velké uličníky

Pamatujete si, když jste byli menší a stříhali vás na “hrnec”? Takovým účesům už odzvonilo. Konečně je tu něco, v čem jsou malí uličníci v klidu a mají plné ruce práce, aby ukočírovaly takové velké policejní auto. V ten moment nastupuje HoličkahK a vytvoří i vašemu malému účes jako má váš velký. Milujeme dětskou radost, proto děláme vše, aby dítko odcházelo s úsměvem na tváři a s dobrotou v ruce.

Máme páku na to, když to neroste

Máme vystudované holičky, které znají různé techniky jak na to, když to neroste. V dnešní době je na trhu hrozná spousta kosmetiky, pomůcek a mnoho dalšího. Málo kdo už se v tom vyzná. Poradenství mezi čtyřma očima, to je to, co také poskytujeme.

U nás najdete obsazená pouze maximálně dvě křesla, chceme tím pro vás zajistit větší soukromí a klid.

nejlepšího barberu ve městě

2022 Z Realmanu stává HOLIČKA!

Naši milí klienti, chtěli bychom Vám oznámit, že od Nového roku se z Realmanu stává HOLIČKA! Na první pohled velká změna, ale nebojte. Vše na co jste poslední dobu zvyklí zůstává, jen 

Více

Voda po holení, kolínská a toaletní voda

Na první pohled vypadají obě téměř stejně, ale nějaký rozdíl mezi nimi určitě bude, jak již z název článku napovídá. Pojďme se na to podívat trošku blíže a věřte mi že nebudete první ani poslední který se mě na tuto věc bude ptát.

Více